Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozhovor s Michaelou Conlin

Rozhovor s Michaelou Conlin

11.10.2008 | by gilly8


Zhruba před týdnem jste si na tomto webu mohli přečíst rozhovor s TJ Thynem z myFanbase a dnes tu ze stejného zdroje máme rozhovor s Michaelou Conlin, která vyprávěla o svých koníčcích - cestování a psaní krátkých povídek - a také nabídla vhled do její práce na seriálu Bones / Sběratelé kostí. A představte si, že se při jedné ze svých cest podívala i do Prahy! Docela by mě zajímalo, kdy zhruba u nás byla:-)... A tady už jsou odpovědi na otázky:1. Váš otec je Ir. Byla jste už někdy v Irsku nebo obecně v Evropě?
Ano, procestovala jsem si Evropu. Vlastně jsem chvilku žila v Amsterdamu, což bylo neuvěřitelné. Byla jsem v Paříži, Římu, Florencii, Praze, Budapešti...a tolik toho chci ještě vidět. Miluju cestování. Je to jedna z nejoblíbenějších věcí, co dělám.

2. Je pravda, že jedním z Vašich koníčků je psaní krátkých povídek? O jaké příběhy se jedná a plánujete je jednoho dne vydat?
Vždycky jsem byla fanouškem krátkých fikcí, protože je to tak krásná forma. Začala jsem psát před několika lety a teď to trochu flákám. S naším natáčecím scénářem je to těžké, ale zjišťuju, že je jednodušší zůstat při smyslech, když se tomu věnuju. Píšu o mnoha věcech, záleží na tom, čím zrovna procházím nebo na co myslím v daném čase. Mám ráda lidi, kteří jsou uprostřed něčeho - uprostřed zjišťování, kým vlastně jsou, co je činí sebou samými. Líbí se mi komplikované, vtipné, i smutné situace. Ale vždycky jsem nervózní, když mám své povídky někomu ukázat! Jsem mnohem víc rozpačitější z psaní, než z hraní.

3. Začala jste hrát, když Vám bylo pouhých šest let. Už tehdy jste věděla, že se chcete stát herečkou?
Věděla. Je to skutečně jediná věc, kterou jsem kdy chtěla dělat. Přesvědčila jsem matku, aby mě přihlásila do konkurzu na jednu místní produkci hry "Král a já". Obsadili mě a už to bylo. Dostalo mě to.

4. Jaký je Váš nejoblíbenější moment z natáčení seriálu Bones?
Hmmm. Je jich spousta. V pilotním díle jsme například točili scénu, kde já a Emily vedeme první "holčičí" rozhovor. Byla to překrásně napsaná scéna a také první, kterou jsme točily společně. Připadalo mi to jako skutečný rozhovor, jako bychom opravdu mluvily jedna s druhou. Pamatuju si, že v ten moment mi došlo, že tenhle seriál bude něco zvláštního.

5. Jaký aspekt se Vám na seriálu Bones líbí nejvíce: vztahy mezi postavami nebo práce týmu na řešení případů?
Jednoznačně vztahy. Myslím, že vždycky byly hnacím motorem našeho seriálu.

6. Vaše postava - Angela Montenegro - je velmi talentovaná umělkyně. Vy sama také kreslíte?
Ráda bych malovala, ale kresby nikdy nebyly mojí silnou stránkou. Měli byste vidět, co kreslím ve skutečnosti! Probodané postavy! Naše technická poradkyně Donna Cline dělá všechny Angeliny náčrty v seriálu a je opravdu neuvěřitelná. Velmi nám pomáhá.

7. Dokázala byste si představit přátelství mezi Angelou a Brennanovou, které mají velmi rozdílné osobnosti, ve skutečném životě?
Jasně že ano. Někteří z mých nejlepších přátel vidí věci dost odlišně než já. Vlastně si myslím, že Angela a Brennanová jsou velmi podobné, ale k rozhodování používají odlišné části sama sebe. Brennanová všechno důkladně promýšlí, zatímco Angela do všeho skáče pohlavě, podle svého srdce a někdy až moc divoce. Mají se od sebe hodně co učit.

8. Co si myslíte o stávce scénáristů a jak ovlivnila seriál Bones?
Stávka byla těžká pro každého. Skončila zjevně déle, než každý čekal a ovlivnila životy a práci mnoha lidí. V případě našeho seriálu vím, že některé příběhy ovlivnila jen lehce, ale myslím, že se všechno nakonec vyřešilo tak, aby příběhy vypadaly rozumně. Jsem ráda, že je to za námi a doufám, že se dalším stávkám vyhneme.

9. Můžete nám naznačit něco z toho, co nás čeká dále ve čtvrté sérii?
Aniž bych něco prozradila? Hmmm. Čeká nás spousta zajímavých věcí! Šušká se, že Brennanová a Booth zabrousí do romantické linie. Angela a Hodgins se pokoušejí zjistit, co se stalo s jejich vztahem. Objeví se Angelina dávná láska a věci se trochu zamíchají. V seriálu je nová postava (Pozn.: nově jako stálý člen týmu) mladého psychoiatra, kterého hrahe John Francis Daley, který je až hystericky vtipný. Čeká nás spousta šťavnatých záležitostí, ale už vám toho nesmím moc říct. Dívejte se a uvidíte!

10. Protože myFanbase je online magazín o televizních seriálech, máte nějaký oblíbený?
Já se vlastně na televizi skoro vůbec nedívám. Když mám čas, tak chodím obvykle do kina. Ale mám ráda "Flight of the Conchords", "Saturday Night Live", "Project Runway" a líbilo se mi i "Six Feet Under".

Zdroj: myFanbase.


Linkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

michaela

(Terka :), 13. 10. 2008 22:13)

byla v Praze :D!