Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozhovor s Hartem Hansonem pro Spoiler TV

Rozhovor s Hartem Hansonem pro Spoiler TV

4.11.2008 | by gilly8


Tvůrce a producent seriálu Bones / Sběratelé kostí Hart Hanson odpovídal serveru Spoiler TV na otázky, týkající se nadcházejících epizod a postav, se kterými se setkáme - ať je to již Angelina expřítelkyně Roxie, Boothův bratr Jared či rotující stážisté. Níže je již zmíněný (přeložený) rozhovor. Jen podotýkám, že Hart mívá tendence začít větu a nedokončit ji a nebo v půlce zcela změnit směr a často používá různá hluchá slova, takže překlad je místy spíše volný.

Fanoušci Bones očekávají, že se v budoucích epizodách dozvědí mnohé o svých oblíbených postavách.
Je to pravda, víte - musíte si opravdu zasloužit, aby se diváci chtěli dozvědět více o pozadí jednotlivých postav. A vždycky budete trochu nervózní, že o to třeba ani nestojí. Musí být s postavami skutečně propojeni, aby je zajímalo, odkud pochází. A kdybychom se v tomhle mýlili, pak bychom začali lidi tak trochu nudit. Řeknou: "Hej, prostě jen řeš vraždy, kámo, osobní věci si nech pro sebe." Ale my si myslíme - sázíme na to, že lidi to zajímá - hlavně to, jak se Booth stal tím, kým je.

Byly věci, které se máme dozvědět, vždycky součástí plánu nebo je scénáristé vymýšlejí za pochodu?
Měli jsme dost dobrou představu o záležitostech kolem Bootha a Brennanové, které je formovaly. Šprti jsou trochu jinou záležitostí. Vidíte, kam se postavy posouvají a pak nasadíte něco jako "zpětné inženýrství". Podíváme se třeba na minulost Sweetse. Také nás čeká příběh, který se velmi zblízka soustředí na Cam - na to, čím si prošla - a to jsme samozřejmě v době, když se poprvé objevila v ději, neměli vymyšlené. U Angely jsme měli celkem jasno a Hodgins a jeho zápletka se vyvíjeli souběžně s dějem. Angela se vyvinula mimo svoji postavu. Tím vším se v průběhu série chceme zabývat a doufám, že se divákům neokoukáme.

Milostný trojúhelník Angela/Roxie/Hodgins dodal štábu nový impuls...
Herci se tím docela baví. Michaela z toho byla tak nadšená - že se tím budeme zabývat a že to dodá nový prvek do vztahu Angely a Hodginse. Z našeho pohledu to funguje. Potřebujeme zdroje konfliktů v laboratoři, víte, kde všichni ti výborní herci pracují, aby si udrželi a získali zájem diváků. Musíme jim poskytnout vše, co potřebují, aby všechno šlapalo dál a Michaela se doslova posunula na nový level. Je opravdu zábavné ji pozorovat. Ve skutečnosti se tak dobře sleduje, že to ovlivnilo samotný příběh - že nás napadlo: "Moment, možná bychom to mohli zkusit místo toho, co bychom dělali běžně."

V jedné z listopadových epizod se setkáme s Boothovým bratrem - a Brennanová s ním půjde na rande.
To je jedna z situací, kdy je vidíte na obrazovce ve vzájemné interakci a je to prostě něco jiného - ta chemie je jiná, ale je tu - a jsem si jistý, že to vidí i další chytří producenti. Když je vidíte den za dnem a říkáte si "neuděláme tohle, ale tamto", protože on je opravdu dobrý a ona s ním má něco naprosto jiného než s Boothem - a i on s Boothem to mají taky zajímavé. Původně jsme mysleli, že Jared bude slabší - spíše takový mladší bratříček, ale nakonec jsme u toho, že Jared se Boothovi dokáže rovnat a to nám prostě dává prostor pro kvalitnější příběh.

O Boothovi v této epizodě zjistíme několik zajímavých tajemství
To je přesně ten směr, kterým bychom se rádi s Boothem vydali. Chceme zjistit, co je zač - víte, Booth je člověk, který velmi dbá na soukromí a který si nikdy nestěžuje. Takže když umožní Brennanové zjišťovat více věcí ze soukromí, je to stavebním kamenem romance. Takhle to pro nás funguje. Takže díky té postavě a Brendanovi, který Jareda hraje, můžeme pohnout jejich vztahem a to je vše, co může člověk chtít, když vstupuje do 4.série. Je to vzrušující.

Něco více o epizodě, kterou uvidíme 19.11. - The Passenger in the Oven?
Tak tady uvidíte jedno z našich nejohavnějších těl. A ukázalo se, že je to dobrá epizoda. Co se v takovýchto epizodách stává, je to, že když máte menší prostorový rozsah - když dosadíte postavy do letadla - musíte hercům dát větší prostor, aby byli pro publikum zajímaví. Nemůžou je tak sedět a tak tento díl ukazuje jednu z Davidových reálných vlastností - jeho energičnost a fyzičnost. Pobíhá po letadle a pokouší se vyřešit zločin - a stojí to za to, docela se to povedlo. Je to taková malá pocta salónku záhad z Anglie na palubě letadla do Číny.

Uvidíme Roxie a Jareda vícekrát v průběhu 4.série?
Ve spojení s oběma nás čeká více příběhů, takže "Ano". Něco se stane a oni v tom významně figurují. Víte, máme tu ještě Gravediggera - sériového únosce. Ten se objeví v první ponovororoční lednové epizodě a Jared v ní bude mít velmi důležitou roli.

Zdroj: Spoiler TVLinkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář