Jdi na obsah Jdi na menu
 

David

Exkluzivní rozhovor: David Boreanaz povídá o 2.sérii Bones a o ženách, ženách a zase ženáchZdroj: iF Magazine
Autor: Sean Elliott (Senior Editor)
Překlad: gilly8

V této sérii Bones si David Boreanaz pěkně užil, pokud víte, co tím myslím. Od první série se jeho postava, zvláštní agent FBI Seeley Booth, vyspal a nebo měl alespoň nějaký kontakt s většinou žen v obsazení. Jedinou osobou, se kterou ještě nespal, je Bones ale kdo ví, co přinese budoucnost.

iF MAGAZINE zastihl sympatického herce alias agenta Bootha a získal žhavé informace o tom, kdo si zahraje vedlejší roli v dalším díle a kam všechno tohle postelové skotačení dovede našeho oblíbeného hrdinu.

iF: Tuhle sérii jste si užil sexu až až. Kdo je další na řadě?
BOREANAZ: Jo. Vážně, pokud budeme naše postavy posouvat směrem, kterým je tlačíme nyní, tak pomalu přesvědčíme vysílací společnost, že je to spíš komedie než drama (culí se). Myslím si, že bychom měli pokračovat ve studiu toho, co k postavám patří a v dalším studiu těchto aspektů a hledání těchto momentů, což nás v seriálu dovede dál, než jen k sexu. A o tom to je.

iF: Tuto sérii si vaše postava prochází tolika různými problémy - užíváte si roli s více komplikacemi?
BOREANAZ: Pořádně. A je to zase důkaz toho, co Emily a já dáváme jednotlivým scénám a jak je chceme hrát a jak myslíme v širších souvislostech, což může být velmi omezující. Chcete tu chemii dále rozvíjet a zvládat tak, aby se postavy vydávaly některými velmi neortodoxními cestami a abyste pak si uvědomíte, že máte opravdu smrtící kombinaci potenciálu a show dovedete k opravdovému rozkvětu. To je to, co se s naším seriálem stane.

iF: Ryan O’Neal si zahrál otce Bones, je ječtě nějaký herec, na kterého se tuto sérii těšíte?
BOREANAZ: Stephen Fry bude hrát mého terapeuta. Je to moc fajn a užili jste si dost legrace. (směje se)

iF: Jaký máte pocit - teď, když se seriál v polovině druhé série formuje a míří rychle kupředu?
BOREANAZ: Zbožňuju to. Myslím si, že je to přesně to, co jsme chtěli.

iF: Vy sám aktivně ovlivňujete seriál, jak to zatím vypadá s třetí sérií?
BOREANAZ: Pomalu naše postavy formujeme tak, jak bychom je chtěli mít. Tak trochu měníme dynamiku toho, kam tyto postavy spějí, takže i myslím, že když to budeme dělat pořádně a společnost nám povolí další sérii, tak budeme našim postavám vytvářet více ještě lepších příběhů. Nestarám se o kriminální stránku. To není má práce. Touhle cestou se nechci vydat.

iF: Jaké to bylo, když David Duchovny přišel a režíroval jeden díl?
BOREANAZ: Bylo to skvělé! Úžasné. Užíval jsem si práci s ním a naučil jsem se z jeho přístupu spoustu věcí. Fakt jsme si sedli a je vtipné, jak tito režiséři přicházejí na oslovení společnosti, aby režírovali seriál. Musíte si toho vážit, protože oni to nevidí jako přímočarý seriál.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář