Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rozhovor s Davidem a Emily

Rozhovor s Davidem a Emily

5.11.2008 | by gilly8


Na fanwebu Obsessed with Bones byl zveřejněn rozhovor s Emily a Davidem z jednoho francouzského časopisu, který jsem Vám níže přeložila. Emily a David v něm vtipkují a vyprávějí o atmosféře při natáčení a o tom, jak spolu vycházejí. Rozhovor není úplně nejnovější, ale myslím, že má pěknou atmosféru. PS: Děkuji Ivě za info o rozhovoru:-).


Který z vás rychleji ztrácí při natáčení nervy a kdo zase působí spíše jako uklidňující element?
Emily Deschanel: David je bez pochyb tím, kdo ví, jak se s každým domluvit a jak řešit konflikty.
David Boreanaz: Emily je možná trochu méně trpělivá než já, ale myslím si, že oba dokážeme dělat kompromisy, takže při nátáčení všechno šlape. Tím chci říct, že v týmu nemáme žádnou primadonu. Většina z herců se dříve nedostala k žádné pravidelné roli v seriálu a každý z nich byl tedy od počátku skromný. A vydrželo to tak doposud.

Natáčení je vždy zdlouhavé a vyčerpávající. Co Vám ho pomáhá přežít a dostat ze sebe to nejlepší?
David: Mě jen stačí, když se hluboce zadívám do Emilyiných očí a hned mám inspiraci. V jejích očích vidím hvězdy, měsíc, celé galaxie... (zasměje se)
Emily: Jedna rada: nikdy se nevzdávej herectví, aby ses stal básníkem! (smích) Ale abych odpověděla na Vaši otázku zcela vážně - David i já milujeme to, co děláme a i když jsme vyčerpaní, nechceme opustit plac, dokud nenatočíme perfektní scénu.

Dialogy v seriálu jsou plné vědeckého žargonu. To vždycky rozumíte tomu, co říkáte?
Emily: Když mluvím za svoji postavu, vím, co říkám, protože vždy žádám vědeckého poradce, který s námi pracuje, aby mi vše vysvětlil. Ale neptejte se mě na to druhý den, protože všechno stihnu zapomenout.
David: A já se prostě pokouším vypadat stejně ztraceně jako moje postava. Ale, víte, tajemství tohoto seriálu spočívá v naší schopnosti navléknout si dostatečně rychle a šikovně latexové rukavice.
Emily: To je fakt. Pamatuješ, jak těžké to bylo napoprvé? Nikdy jsme si je nedokázali nasadíte správně, ale teď už se to téměř stalo naší druhou přirozeností.

Emily, jak byste popsala Váš vztah s Davidem?
Emily: Je těžké neomdlívat pokaždé, když vejde do pokoje. Je tak sexy a atraktivní. Jedinou jeho chybou je, že je ženatý (vyprskne)
David: Ano a díky bohu má moje žena stejný smysl pro humor jako já!
Emily: To je tvoje vina, máš na mě moooc špatný vliv! (směje se)

První 2 díly 4.série se odehrávají v Londýně. Můžete nám o tom říct něco bližšího?
Emily: Potěšilo mě, že se vrátím do Londýna, kde jsem žila dva roky v době studií. Byla jsem tak trochu jako Brennanová.
David: Já se taky bavil. Strávili jsme tu 12 dní a užili jsme si to. Co víc - tahle dvojepizoda má to, co mají diváci nejradši : nikdy nekončící popichování mezi Boothem a Brennanovou.
Emily: Ano. Ona ho obviňuje, že je nepřizpůsobivý a on kritizuje vše, co je anglické.
David: Ale Booth se nakonec adaptuje a dokonce si život v Londýně užívá. Upřednostňuje metody FBI před metodami Scotland Yardu, ale musí uznat, že jejich inspektoři pracují velmi dobře. Myslím, že seriál je v nejlepším, když pošle Bootha a Brennanovou někam mimo jejich přirozené prostředí. Tehdy jim to spolu jde a jejich přátelství se utužuje.

Prý se během této série dočkáme Bootha a Brennanové v posteli. Je to pravdy?
Emily: Vlastně ano. Ale co já vím, tak se to odehraje ve fantazijní epizodě a ne v reálném životě. Ale kdo z nás si pak nebude představovat jeden druhého v posteli...
David: Myslím, že scénáristé chtějí škádlit publikum, aniž by se Booth s Brennanovou vyspal. Až k tomu dojde a oni navážou vztah, bude to konec seriálu.
Emily: Myslím, že divákům by chybělo jejich pošťuchování, kdyby k tomu došlo. V našich společných scénách, se David i já vždycky snažíme ukázat, jak moc naše postavy sdílejí určitý druh intimity, aniž bychom byli příliš sentimentální. Vím, že některá ženy nepochop, jak to že se Brennanová na Bootha hned nevrhne, ale to se prostě nestane! (směje se)

Zdroj: Obsessed with BonesLinkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář