Jdi na obsah Jdi na menu
 

Interview s Tamarou Taylor z Toronto Star Starweek 11.2006

20. 11. 2006
TJ

Interview s Tamarou Taylor

Zdroj: 206bones.
Autor: Rob Salem

Pozn.: Rozhovor je čerpán z Toronto Star Starweek magazínu.

Modeling jí nevyšel a Tamařini rodiče jsou bezpochyby u vytržení - skončila jako doktorka.

A nejen v Bones, seriálu stanice FOX, který torontská rodačka doplnila jako Dr. Camile Saroyan - nový šéf Jeffersonského Institutu.

Taylořina předchozí kariéra zahrnuje jak hlavní, tak vedlejší role v seriálech včetně 13 epizod Města andělů jako Dr. Dana Syphax a také hrála doktorku v Zázracích, a CSI. Také je třeba zmínit její mimolékařské role ve , Dawsonově světě, Early Edition, Beze stopy, Lost a NCIS.

"Jsem takový seriálový cikán," směje se herečka, která do L.A. přišla počátkem 90.let jako modelka a debutovala (ale nebyla uvedena v titulcích) se svojí torontskou kamarádkou Cree Summer Francks v Jiném světě.

Od té doby se Taylor cvičila v umění epizodních rolí a vstupu do již sehraného kolektivu a vytváření si svého prostoru.

Což, v případě Bones, je přímo uprostřed nejasného a zatím nerealizované sexuální přitažlivosti mezi hlavními hrdiny - Emily Deschanel a Davidem Boreanazem.

"Nemůžete takhle dát dohromady hlavní postavy - alespoň ne tak rychle," připouští Taylor. "A myslím si, že to je důvod příchodu Camile. Jsem přirozenou překážkou toho, co se má stát."

"Ale ne nenáviděnou překážkou, podle toho, jak je role Camile napsaná. Celkem jí to baví - a mě taky. Všechno je to o scénáři."

A také o existujícím obsazení, které může zajistit, aby se nováček cítil nechtěný a nevítaný.

Ale ve skutečnosti to bylo téměř naopak? "Byl to celkem hladký přechod," říká. "Předtím jsem se již setkala s Emily i Davidem - jsou to tak milí, milí lidé - během náslechů, takže jsem věděla, že s nimi to půjde lehce. A zbylí z týmu - Michaela Conlin, Eric Millegan, T.J.Thyne - byli všichni tak neuvěřitelné štědří a příjemní."

Opakující se role doktorů - a všechny ty nesrozumitelné lékařské termíny, které jsou s tím spojeny - Taylor přinesly nejedno překvapení.

"Je to výzva, zajímavá výzva, zvláště pro někoho, kdo stěží dokončil střední školu. Díky Bohu za slovníky."

"Pamatujete si věci, co byste řekli normálně, jako třeba: 'Hej, pojď do baru na panáka' nebo 'Uvidíme se zítra.' Ale pak dostanete repliku jako tahle: "Zdá se, že tu máme malou incizi v inferior vena cava...' a já si říkám "Cože?!"