Jdi na obsah Jdi na menu
 

Interview s T.J.Thynem - Starry Constellation Magazine

18. 11. 2006
TJ

Interview s T.J.Thynem

Velice se omlouvám, ale překlad rozhovoru s TJ Thynem jsem na základě dohody se Starry Magazínem odstranila, protože oni nepovolují jakékoliv zobrazování jejich textu (ani v překladu) na jiných webech. Sice nechápu, co je špatného na uveřejnění překladu nějakého rozhovoru, navíc ještě s uvedením odkazu na originální text, ale co se dá dělat, autorský zákon je autorský zákon..


Zde alespoň nabízím krátký úryvek ze zmíněného interview, konkrétně TJovu odpověď na otázku Jak se pracuje s Emily nebo Davidem? :

TJ: Emily je drahoušek a Davit je naprostý profesionál. Oba je mám rád. Tolik legrace, kolik je s nimi na obrazovce, je ještě desetkrát víc na natáčení. Celé obsazení je snové ke spolupráci. Michaela Conlin, prosím. Jak ta je skvělá! Eric Millegan, Jonathan Adams, může se s někým člověk víc nasmát? Je to skutečně vynikající parta, se kterou se dá pracovat. Emily, David, Michaela, Eric, Jonathan, my všichni máme stejný smysl pro humor, takže chození do práce je spíše jako posezení s přáteli. Každý je své práci také hodně odevzdán. Máme také ten nejlepší štáb a scénáristy a producenty. Já vím, že jsem trochu moc nadšený z toho, že jsem součástí tohoto projektu. To se ve světě hollywoodských příběhů nestává každý den. Vždycky to nevyjde tak, každý je na té samé straně, ale co se týká týmu Bones, tak my jsme. Miluju to. Jsem šťastný.


Kompletní rozhovor najdete v angličtině na stránkách Starry Constellation Magazine.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář