Malé spoilery z Ask Ausiello
4.12.2008 | by gilly8
Michael Ausiello z webové podoby magazínu TV GUIDE se ve své pravidelné rubrice o seriálových spoilerech - Ask Ausiello - věnoval z velké části seriálu Bones. Celkem zmínil 3 věci:
- Jak to bude dál s Boothem a Brennanovou? Dočkáme se ve 4.sérii polibku? A bude tentokrát opravdový, bez sázky?
Hart Hanson na to odpověděl takto: "Myslím, že tuhle sezónu nabídneme něco lepšího než opravdový polibek. Je několik věcí, které jsem potvrdil, že se stanou: oba budou nazí v posteli a Brennnanová Bootha požádá, aby byl otcem jejího dítěte. Takže si myslím, že se posouváme k něčemu mnohem většímu, než je jen polibek. Pravdou je, že když se dva lidé políbí a jsou ve věku něco přes 30 let, tak jak dlouho bude trvat, než se spolu vyspí? Mým záměrem je udržet publikum co nejdéle frustrované." A kdy se dočkáme oné postelové scény? Ausiello tipuje, že možná v květnu. - Jak je to s Boothem a Brennanovou v posteli? Je to realita nebo ne?
Ausiello ani Hart Hanson nic neříkají napřímo. Z kontextu ale vyplývá, že o nějakou standardní postelovou scénu, ale bude to mít nějaký háček. - A co Booth a jeho rodina?
Hart Hanson potvrdil, že se velmi pravděpodobně setkáme s Boothovým otcem. Booth má se svým otcem jisté nevyřešené problémy a tak je možné, že se jeho otec objeví ještě ve 4.sérii. Kdysi se mluvilo o tom, že uvidíme i Boothova dědečka, ale Hart sám řekl, že si není jistý, zda k tomu kdy dojde.
Hmm... Co z toho všeho plyne? Asi to, že se možná žádného polibku nedočkáme (jak k této skutečnosti podotkla jedna fanynka, měl by si dát Hart pozor na rozdíl mezi frustrací a depresí, protože 4 roky bez pořádného polibku (ten vánoční se moc nepočítá), to už je vážně spíš deprese:-). Info o otcovství dítěte Brennanové může být zcela dějově nepodstatné - Brennnaová prostě může mezi řečí prohodit něco ve smyslu, že by chtěla pro své dítě otce jako je Booth nebo něco podobného. Upřímně se mi nezamlouvá myšlenka, že by to s tím otcovstvím bylo míněno zcela vážně. No a ta postelová scéna? Už je jasné, že buď nepůjde o nic žhavého a do poslete se dostanou z jiného důvodu, než je sex a nebo se celá scéna prostě odehraje ve fantazii jednoho z nich. A nebo to bude úplně jinak, ale kdo ví. Otec Bootha - to je zajímavé téma a určitě chci vidět jejich vzájemnou interakci. Jinak z Boothovy rodiny opět uvidíme po novém roce bratra Jareda, který se objeví v minimálně 1 další epizodě.
Zdroj: TV GUIDE.
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář
