Jdi na obsah Jdi na menu
 

Bones - děti, bratři a rozchody

Bones - děti, bratři a rozchody

10.10.2008 | by gilly8


Jennifer Godwin z E!Online hovořila s herci ze seriálu Bones / Sběratelé kostí o tom, co jejich postavám přinese budoucnost. Ke slovu se dostala Emily Deschanel, David Boreaaz a Michaela Conlin. Otázky směřovaly na to, zda Brennanová chce dítě (o čemž se spekuluje už nějakou dobu), kdo je Angelinou pravou láskou a co znamená příchod Boothova bratra pro možnou romanci mezi Boothem a Brennanovou. A tady už máte konkrétní odpovědi:

Bude dítě?
V tuto chvíli musíme drby o tom, že Brennanová chce dítě a také to, aby Booth byl jeho otcem, popřít. Emily říká: "Já žádné drby neslyšela. Takže to nemůžu ani potvrdit, ani vyvrátit, protože jsem pokaždé překvapená. Nikdy mi nic neříkají." A pokračuje: "Pokud se to stane, tak určitě někdy později."

Velká romace
David tvrdí: "Myslím, že postavy Bootha a Brennanové si nalézají cestičky, jak se k sobě chovat spíš inteligentně, než přímo a jednoduše - zvláště s Boothovou mentalitou. Myslím, že to bude zajímavé a že překročíme některé linie. Letos nás čeká několik fantazijních epizod." (Pozn.: To je pro nás výborná novinka, protože podle Harta měla být jen jedna fantazijní epizoda.)

A co bratr?
Podle Michaely je představení Brendana Fehra jako Seeleyho bratra - Jareda Bootha - chytrým tahem. Michaela říká: "Rozhodnutí o jeho obsazení bylo správné. Brendan je velmi vysoký a má podobný způsob chůze jako David. Nevypadají úplně stejně, ale jistá podobnost tu je. Myslím, že tenhle příběh toho odhalí mezi Boothem a Brennanovou opravdu hodně. Uvidíte spoustu situací, které ukážou, co jeden vůči druhému cítí." To zní slibně, ne?

Rodinné záležitosti
Podle Davida je seznámení s Boothovou rodinou skvělým úvodem do Boothova příběhu a jeho tajemství. Říká: "Na Boothovi je zajímavé to, že je charismatický, okouzlující, sarkastický a přímý, ale za zavřenými dveřmi je možná někým jiným... Myslím, že pohled na jeho minulost nám umožní dostat se blíž k Boothově srdci a vidět, co se skutečně děje pod povrchem - což by mělo být zábavné!"

Slečna láska
Michaela na svoji postavu prozradila nedcházející románek s umělkyní Roxie a doplňuje: "Chodily jsme spolu na umělecké škole a Angela se s Roxie rozešla... a myslím, že po rozchodu s Hodginsem je Angela citově hodně rozpolcená. Takže se vídá s Roxy a - ano, ano, ano - je to bezva. I když je to mnohem těžší, než jsem si myslela, že to bude. Jsem heterosexuál, takže je docela zajímavé hrát to tak, aby to vypadalo důvěryhodně. Je to pořádná výzva."

Je ještě naděje pro Angelu a Hodginse?
Všichni příznivci vztahu Angely a Hodginse pozor! Na konec si Michaela nechala jedno pozitivum: "Chci říct, že Angela Hodginse velmi miluje. Strašně ráda bych ty dva viděla pohromadě."

Zdroj: E!Online.


Linkuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář