Jdi na obsah Jdi na menu
 

201 Název epizody: 2x01 The Titan on The Tracks / Obr na kolejích

Datum vysílání: 30.08.2006 – FOX – 8:00-9:00; 6.6.2007 - TV Prima - 22:15
Tempe a Booth vyšetřují smrt senátora a potenciální pokus sebevraždu vysoce postaveného obchodníka.

Tempe a Booth vyšetřují místo činu u vykolejeného vlaku, kde jsou v troskách nalezena těla senátorky a vysoce postaveného obchodníka. Tělo obchodníka je nalezeno v autě uvnitř vlaku a na první pohled jde o sebevraždu. Zatímco zkoumá možné propojení mezi oběma oběťmi, Tempe a její tým zjistí, že obchodník je stále naživu, avšak vážně zraněný, a tělo ve vlaku byl někdo jiný. Jak se začínají objevovat nová vodítka, vyšetřování se ještě více zkomplikuje. Dojde k odhalení detailů o obchodníkově soukromém životě, které Tempe a Bootha zavedou až k soukromému detektivovi, jež může mít klíčové informace.
Mezitím se Tempe seznámí s Dr. Camille Saroyanovou, patoložkou první třídy, která byla přijata jako vedoucí forezního oddělení v Jeffersonově institutu a je tak Tempinou šéfovou. Tempe s Cam nezačne příliš šťastně a Booth se jí snaží přesvědčit o Camině prospěšnosti. Netrvá dloho a Tempe zjistí, že Cam je až příliš familierní vůči Boothovi a že je pojí společná minulost.
S Caminou pomocí se později Tempe a Booth dozvědí se o tom, že obchodníka někdo vydíral kvůli jeho možné drogové závislosti. Na zadním sedadle obchodníkova auta pak tým objeví výbušné palivo, které mělo zjevně způsobit mnohem větší škodu než "jen" vykolejení vlaku.
Zanedlouho Booth objeví skutečného obchodníka v nemocnici. Někdo ho vyhodil z jedoucího auta a on jen stěží přežil a je v komatu.
Tempe a Booth se ve vedlejší linii pátrání setkávají se zabijákem Michaelem Downsem, který odhalí, že zabil Vince McVicara jako vzkaz od Tempina otce.
Na konci epizody Tempe navštíví matčin hrob a poprvé ukáže svoje emoce bez zábran. Booth jí dá veškerou podporu, kterou potřebuje, aby našla rozuzlení, ke kterému potřebuje dojít..


Hrají:
Emily Deschanel /Dr. Temperance Brennan/, David Boreanaz /Zvláštní agent FBI Seeley Booth, TJ Thyne /Dr. Jack Hodgins/, Michaela Conlin /Angela Montenegro/, Eric Millegan /Zack Addy/.Dále hrají:
Tamara Taylor /Dr. Camilla "Cam" Saroyan/, Christine Estabrook /Asistentka krajského prokurátora Lisa Supek/, Ray Wise /Rick Turco/, Ann Cusack /Dianne Hochman/, Sam Witwer /Michael Downs/, Jonell Kennedy /Dr. Yolanda Lawrence/, Alex Hyde-White /Vyšetřovatel NTSB Dietrich Hobbs/, Timothy Landfield /Vyšetřovatel SEC Dan Burroughs/, Allison Dunbar /Brianna Lynch/, Jeremy Luke /Eddie Bean/, Marlon John /Hasič/.  • Foto 201Fotogalerie


  • Trl 201Trailer


  • EpizodySeznam epizod


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Znelka

(Baruška, 11. 1. 2013 17:53)

Ahoj môžeš sem dať aj názov znelky kosí???
Ak áno ďakujem, lebo po tom názve vyše roka pátram...

Re: Znelka

(beata, 9. 4. 2014 22:06)

Ktora piesen je posledna ta klavirna dakujem zhanam ju moc dlho